OKRUCIEŃSTWO, MASAKRA ZOBACZ KONIECZNIE!!!!!
Dodane przez timo7 dnia Wrzesień 05 2010 18:21:47MAKABRA, OKRUCIEŃSTWO, SADYZM, BARBARZYŃSTWO, SAM NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ BRAK MI SŁÓW NA TO CO ZOBACZYŁEM. TO JEST STRASZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRELOCZEK Z ŻYWEGO ŻÓŁWIA
Na chińskich dworcach kolejowych i przystankach metra od niedawna można kupić nietypowe breloki. Plastikowe torebki, o wymiarach ok. 7 cm, wypełnione są kolorową wodą i...rybkami lub niewielkimi żółwiami. Żywymi.
Image and video hosting by TinyPicTorebki są szczelnie zamknięte, więc do zamkniętych zwierząt nie dochodzi tlen, nie ma tez sposobu, by żółwie karmić. Mimo to sprzedawcy breloków zapewniają, że dzięki rozpuszczonym w wodzie "kolorowym odżywkom" zwierzęta nie będą głodne i z całą pewnością przeżyją kilka miesięcy.

- Chiny mają prawo chroniące wyłącznie zwierzęta żyjące na wolności, nie hodowlane czy domowe - wyjaśniła Qin Xiaona, dyrektor jednej z organizacji walczącej o wprowadzenie przepisów chroniących wszystkie zwierzęta. - To nieludzkie, żeby zamykać żywe zwierzęta w plastikowych torebkach i sprzedawać - dodała.

Qin apeluje: nie kupujcie
Zanim nowe prawo nie zostanie uchwalone, breloczkowy biznes może rozwijać się bez przeszkód. Qin zaapelowała więc do podróżnych, żeby nie kupowali zamkniętych zwierząt.

- Jeśli nie będą się sprzedawały nikomu nie będzie opłacało się ich produkować - powiedziała.

Rozszerzona zawartość newsa